Antykonformistyczny serwis

Temat: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz" cz. IV
Dot.: Allegro - atrakcje cenowe: "kup teraz" cz. IV   dziewczyny zamawiala ktoras z zwas kurtki skóropodobne i moglaby jakies polecic?
Źródło: wizaz.pl/forum/showthread.php?t=443649Temat: W oczekiwaniu na wiosnę - pogaduchowa szczęśliwa 13
Bruni pokarz buty i te eFa, ciekawa jestem czy takie sama jak Pata. U nas też jakiś czas była wyprzedaż w ecco i chłopakom kupiłam. Superowe są. Widziałyście jakieś fajne kurtki skóropodobne (na skórę prawdziwą mnie nie stać).
Źródło: forum.dziecko-info.com/showthread.php?t=196567


Temat: Marzy mi się, mam kasę a nigdzie nie mogę kupić/znaleźć! - podzielmy się żalami
...  Cytat: Napisane przez winyl (Wiadomość 10461522) Wciąż: Botki na obcasie ok 5cm. Czarne. No nigdzie nie ma! Oraz kozaki do/lekko za kolano, ale ocieplane. Zielony płaszcz zimowy. Z nowości: Czarna/karmelowa kurtka skórzana. Ja codziennie coś nowego wymyślam, więc mogłabym tak rozszerzać ten wątek i rozszerzać :D. Karmelowe kurtki skoropodobne są w Orsayu za 149 zł. Botki (nie wiem jak wysoki obcas jest w nich)http://www.allegro.pl/item532568602_...gwarancja.html Cytat: Napisane przez elizka1987 (Wiadomość 10548010) Dziewczyny a widziałyście może w jakimś sklepie czarną ołówkową spódnice z wysokim stanem? Bardzo takowej pożądam :) W orsayu widzialam ostatnio,...
Źródło: wizaz.pl/forum/showthread.php?t=248933