Antykonformistyczny serwis

Temat: Dwa oblicza Izraela - co o tym myśleć...?
Jest pewna subtelna różnica między kulturą Arabów a kulturą Żydów - ci drudzy mają ją na tyle rozwiniętą i zgodną z kulturą zachodnią że już w historii dochodzili do bardziej znaczących miejsc w hierarchii społecznej bez niczyjej pomocy. Zaś osiągnięcia Arabów to np. Paryż w ogniu, awantura o karykatury, rozmnażanie się jak króliki, szerzenie propagandy, sscanie milionów z socjalu i narzekanie na "rasizm" i "islamofobię" które to...
Źródło: forum.ateista.pl/showthread.php?t=4912Temat: mulumani
...ci odpowiem jestem-katolikiem-a to dlatego wybrałem tę wiarę dla mnie i moich dzieci,bo chrześcijaństwo nie wymaga od ludzi aby się ubierali tak jak ci 2000 lat wstecz,a o burkach pewno słyszałeś i jeść też nie musimy tego co jadał jezus i jego uczniowie;pod tym względem katolicyzm jest elastyczny..nie to co islam bo w wielu dostępnych artykułach i żródłach,jest napisane jak byk; że jest to forma kulturalnego imperializmu, w którym religia i kultura arabów w 7 może 8 wieku została podniesiona do rangi prawa boskiego...i nieważne gdzie islam się pojawi ale to że staje się dominującą religią, zmienia on kulturę danego kraju przekształcając je na swój sposób czyli średniowieczne modły arabów..
Źródło: forum.polskilimerick.com.pl/viewtopic.php?t=4383


Temat: Na których miejscach się zawiodłyście...
...bo wiedziałam gdzie jade. Byłam w prawie wszystkich krajach pólnocnoafrykańskich (z wyjątkiem Algierii). Podobnie jak Sahira byłam tam, żeby zobaczyc i poznac nowa kulturę i pod tym wzgledem sie nie zawiodłam , jest inaczej niz u nas:) Tunezja i Egipt stały sie u nas bardzo popularnymi miejscami wyjazdów (ostatnio również Maroko) ale chyba ludzie czesto nie wiedza w jakie kraje jadą. Hotele oczywiście moga byc piekne , cudowne , baseny wspaniałe, ale kultura Arabów jest niezmienna, nas razi, miejscowe uroki tez nie są piękne, ale mnie właśnie o to chodzi, żeby poznac to co inne. Podsumowując byłam, widziałam, bardzo sie z tego cieszę , ale wole kraje gdzie nie ma Arabów.
Źródło: wizaz.pl/forum/showthread.php?t=132996


Temat: Slub z kilkulatką
To są dzieci, które nie dorosły do małżeństwa. Chcą się bawić i nie znają jeszcze smaku prawdziwej miłości. Mimo tego jest to kultura Arabów i nie widzę w tym nic złego. Szkoda tylko, że w ich prawie kobiety nie mają równouprawnienia. Według nas to niemoralne, ale w ich oczach my możemy być dziwni. Jednak wyznaję zasadę, że człowiek równy człowiekowi.
Źródło: thesilence.pl/viewtopic.php?t=950